Marleen Purnot – Morssinkhof

Secretaresse
Telefoon: 0492-344370 (elke werkdag tot 12:30)
Email: marleen@ergotherapiegrip.nl
Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdagochtend
Werkervaring: Korein, Brabantia, De Lage Landen, Rabobank

Ankie Jacobs

Secretaresse
Telefoon: 0492-344370 (elke werkdag tot 12:30)
Email: ankie@ergotherapiegrip.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Werkervaring: De Zorgboog, Rabobank

Saskia van Nieuwland

Ergotherapeut
Email: saskia@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Geldrop-Helmond
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Doelgroep: Volwassenen
Specialismen: Geriatrie, Dementie, Parkinson, Arbeid en Gezondheid
Werkervaring: Stichting Valkenhof, Ergotherapie Eindhoven, RSZK Bladel en ervaring in Oostenrijk en Zweden
Netwerken: Buurtzorg+, Kenniskring EDOMAH, Parkinsonnet

Sophie van Vugt

Ergotherapeut
Email: sophie@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Geldrop-Helmond
Werkdagen: donderdag en vrijdag, wisselend op woensdag
Doelgroep: Volwassenen
Specialismen: Zorgtechnologie, Reumahand/Artrose, Geriatrie, Lig- en Zithouding, Dementie
Werkervaring: ZZG Herstelhotel
Netwerken: Commissie Zorgtechnologie EN, Buurtzorg+, Kenniskring EDOMAH

Nicky Kerkhof

Praktijkmanager en Ergotherapeut
Email: nicky@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Geldrop-Helmond
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
Doelgroep: Volwassenen
Specialismen: NAH (onder andere CVA en MS), SI (prikkelverwerking), Oncologie
Werkervaring: Wilhelmina Ziekenhuis Assen, Medinello
Netwerken: MS-zorg, NAH netwerk Zuidoost Brabant, Multidisciplinair eerstelijnsnetwerk NAH Zuidoost Brabant, Buurtzorg+, Samenwerkende Paramedici Oncologische Zorg Geldrop

Anna Stoffels

Ergotherapeut
Email: anna@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Gemert en Geldrop
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Doelgroep: Kinderen
Specialismen: Schrijfproblemen, Voorzieningen, Sensory Processing Disorder.
Werkervaring: Libra Revalidatie (Revalidatiecentrum Leijpark), Ergotherapie de Touwladder, Combinatie jeugdzorg MKD, De Seizoenen, Koninklijke Kentalis

Barbara Mikkers

Ergotherapeut
Email: barbara@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Helmond
Werkdagen: maandag, dinsda, donderdag en vrijdagochtend
Doelgroep: Kinderen
Specialismen: Tieners met SOLK, Schrijfproblemen, Sensory Processing Disorder, 0-2 jarigen, Praktische problemen in de kinderverzorging
Werkervaring: Koninklijke Kentalis, Revalidatiecentrum Tolbrug, Kindercentrum de Elzengaard en Kinderdagcentrum de Tuinfluiter

Ilse van Deursen

Ergotherapeut
Email: ilse@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Bakel-Deurne-Gemert
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Doelgroep: Volwassenen
Specialismen: NAH (waaronder CVA, MS en PCS), Sensorische Integratie (prikkelverwerking), lig- en zithouding
Werkervaring: De Zorgboog, Ziekenhuisgroep Twente
Netwerken: Multidisciplinair eerstelijnsnetwerk NAH Zuidoost Brabant, Buurtzorg+, Samen Verder Deurne

Sanne van Sluijs

Praktijkhouder 
Telefoon: 06-17343011
Email: sanne@ergotherapiegrip.nl
Werkervaring: Stap voor stap, MEE Zuidoost Brabant, De Combinatie jeugdzorg, Sint Maartenskliniek en Kempenhaeghe, bestuurslid Ketp Nederland (2011-2014)

Rosalie Schaap

Praktijkhouder en ergotherapeut
Telefoon: 06-39406315
Email: rosalie@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Bakel-Deurne-Gemert
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Doelgroep: volwassenen
Specialismen: Geriatrie, Dementie, Parkinson
Werkervaring: Ligtvoet en Novicare, sinds mei 2011 bestuurslid van Top Ergo
Netwerken: Valnet, Parkinsonnet, Buurtzorg+, Korte Lijnen, Adviesraad Ouderen EN, kenniskring EDOMAH

Josta de Blois

Ergotherapeut
Email: josta@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Bakel-Deurne-Gemert
Werkdagen: maandag, dinsdagochtend, woensdag en vrijdag
Doelgroep: Kinderen
Specialismen: Schrijfproblemen, Voorzieningen, Planningsproblemen, Sensory Processing Disorder
Werkervaring: Praxis ergotherapie Lenneper

Christel Kremers-Selten

Ergotherapeut
Email: christel@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Bakel-Deurne-Gemert
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Doelgroep: Volwassenen
Specialismen: Chronische pijn en vermoeidheid, Handproblematiek
Werkervaring: Sint Maartenskliniek, Handencentrum
Netwerken: Buurtzorg+, Participatiecafé Deurne, Pijnnetwerk

Moniek Thomassen

Ergotherapeut
Email: moniek@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Bakel-Deurne-Gemert-Helmond-Geldrop
Werkdagen: maandag en woensdag
Doelgroep: Volwassenen
Specialismen: Mobiliteitsvragen, Valpreventie
Werkervaring: Tolbrug Specialistische Revalidatie, Pantein Zorgcentra, De Hoogstraat Revalidatie

Mieke Wismans

Ergotherapeut
Email: mieke@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Helmond-Bakel-Deurne
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Doelgroep: Volwassenen
Specialismen: NAH (waaronder CVA, MS en PCS), Cognitieve Revalidatie Therapie (i.o.), Geriatrie, Zit- en lighouding
Werkervaring: Viecuri Venlo, De Zorggroep Noord en Midden Limburg