Marleen Purnot – Morssinkhof

Secretaresse
Telefoon: 0492-344370
Email: marleen@ergotherapiegrip.nl
Werkdagen: maandag- en donderdagochtend
Werkervaring: Korein, Brabantia, De Lage Landen, Rabobank

Ankie Jacobs

Secretaresse
Telefoon: 0492-344370 (elke werkdag tot 12:30)
Email: ankie@ergotherapiegrip.nl
Werkervaring: De Zorgboog, Rabobank

Saskia van Nieuwland

Ergotherapeut
Telefoon: 06-33144149
Email: saskia@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Geldrop-Helmond
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Doelgroep: Volwassenen
Specialismen: Geriatrie, Dementie, Parkinson, Arbeid en Gezondheid
Werkervaring: Stichting Valkenhof, Ergotherapie Eindhoven, RSZK Bladel en ervaring in Oostenrijk en Zweden
Netwerken: Buurtzorg+, Kenniskring EDOMAH, Parkinsonnet

Sophie van Vugt

Ergotherapeut
Telefoon: 06-45590440
Email: sophie@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Geldrop-Helmond
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Doelgroep: Volwassenen
Specialismen: Reumahand/Artrose, Geriatrie, Lig- en Zithouding, Dementie
Werkervaring: ZZG Herstelhotel
Netwerken: Buurtzorg+, Kenniskring EDOMAH

Nicky Kerkhof

Praktijkmanager en Ergotherapeut
Telefoon: 06-16933118
Email: nicky@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Geldrop-Helmond
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
Doelgroep: Volwassenen
Specialismen: NAH (onder andere CVA en MS), SI (prikkelverwerking), Oncologie
Werkervaring: Wilhelmina Ziekenhuis Assen, Medinello
Netwerken: MS-zorg, NAH netwerk Zuidoost Brabant, Multidisciplinair eerstelijnsnetwerk NAH Zuidoost Brabant, Buurtzorg+, Samenwerkende Paramedici Oncologische Zorg Geldrop

Anna Stoffels

Ergotherapeut
Telefoon: 06-16469906
Email: anna@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Gemert en Geldrop
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Doelgroep: Kinderen
Specialismen: Schrijfproblemen, Voorzieningen, Sensory Processing Disorder.
Werkervaring: Libra Revalidatie (Revalidatiecentrum Leijpark), Ergotherapie de Touwladder

Barbara Mikkers

Ergotherapeut
Telefoon: 06-45050498
Email: barbara@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Bakel en Helmond
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Doelgroep: Kinderen
Specialismen: Schrijfproblemen, Sensory Processing Disorder, 0-2 jarigen, Praktische problemen in de kinderverzorging
Werkervaring: Revalidatiecentrum Tolbrug, Kindercentrum de Elzengaard en Kinderdagcentrum de Tuinfluiter

Ilse van Deursen

Ergotherapeut
Telefoon: 06-33314416
Email: ilse@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Bakel-Deurne-Gemert
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Doelgroep: Volwassenen
Specialismen: Lig- en zithouding, NAH (waaronder CVA en MS), Reumahand/Artrose
Werkervaring: De Zorgboog, Ziekenhuisgroep Twente
Netwerken: Buurtzorg+, Samen Verder Deurne

Sanne van Sluijs

Praktijkhouder en ergotherapeut
Telefoon: 06-17343011
Email: sanne@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Bakel-Deurne-Gemert
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Doelgroep: Kinderen
Specialismen: Schrijfproblemen, Lateralisatieproblemen, Planningsproblemen, Sensory Processing Disorder.
Werkervaring: Stap voor stap, MEE Zuidoost Brabant, Sint Maartenskliniek en Kempenhaeghe, bestuurslid Ketp Nederland (2011-2014)

Rosalie Schaap

Praktijkhouder en ergotherapeut
Telefoon: 06-39406315
Email: rosalie@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Bakel-Deurne-Gemert
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Doelgroep: volwassenen
Specialismen: Geriatrie, Dementie, Parkinson
Werkervaring: Ligtvoet, Brabantzorg en Novicare, sinds mei 2011 bestuurslid van Top Ergo
Netwerken: Eénlijn, Valnet, Samen voor dementie, Parkinsonnet, Buurtzorg+

Josta de Blois

Ergotherapeut
Telefoon: 06-16475884
Email: josta@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Bakel-Deurne-Gemert
Werkdagen: maandag, woensdag en vrijdag
Doelgroep: Kinderen
Specialismen: Schrijfproblemen, Voorzieningen, Planningsproblemen
Werkervaring: Praxis ergotherapie Lenneper

Christel Kremers-Selten

Ergotherapeut
Telefoon: 06-33916447
Email: christel@ergotherapiegrip.nl
Werkgebied: Bakel-Deurne-Gemert
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Doelgroep: Volwassenen
Specialismen: Chronische pijn en vermoeidheid, Handproblematiek
Werkervaring: Sint Maartenskliniek, Handencentrum
Netwerken: Buurtzorg+, Participatiecafé Deurne, Pijnnetwerk